پورتال جامع فرهنگی ،‌ اخلاقی ،‌اعتقادی ،‌ اجتماعی

هر آنچه برای رسیدن به خوشبختی می خواهید

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ پورتال جامع فرهنگی ،‌ اخلاقی ،‌اعتقادی ،‌ اجتماعی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.یانیه سازمان بسیج مستضعفین مناسبت شرایط كنونی انقلاب اسلامی


ر حالی وارد سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم كه وعده های معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی علیه الرحمه یكی پس از دیگری محقق شده و می شود و طلیعه پیروزی نهایی مكتب امام خمینی علیه الرحمه در جهان روز به روز بیشتر نمایان می شود. سران رژیم های فاسدی كه از آغاز، مقابل نهضت اسلامی ما ایستادند یكی پس از دیگری سقوط می كنند و با سرعتی باور نكردنی جای خود را به اسلام گرایان و دوستداران انقلاب اسلامی می دهند.بسم الله الرحمن الرحیم
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین
ملت غیور، هوشمند و شرافتمند انقلاب اسلامی
در حالی وارد سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم كه وعده های معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی علیه الرحمه یكی پس از دیگری محقق شده و می شود و طلیعه پیروزی نهایی مكتب امام خمینی علیه الرحمه در جهان روز به روز بیشتر نمایان می شود. سران رژیم های فاسدی كه از آغاز، مقابل نهضت اسلامی ما ایستادند یكی پس از دیگری سقوط می كنند و با سرعتی باور نكردنی جای خود را به اسلام گرایان و دوستداران انقلاب اسلامی می دهند.
آمریكا و صهیونیزم بین الملل پس از شكست سنگین نظامی از ملت ایران در جنگ تحمیلی و خلیج فارس؛ شكست از ملت لبنان و فلسطین مقاوم را نیز متحمل شده و با دادن خسارت فراوان مالی و جانی و حیثیتی در برابر مقاومت ملت عراق مجبور به عقب نشینی ذلیلانه از این كشور گردیدند و در باتلاق افغانستان دست و پا می زنند.
در عرصه اقتصادی، بحران بی سابقه در تاریخ، نظام سرمایه داری را محاصره كرده و راهی جز اعلام ورشكستگی پیش روی آنان نیست. در عرصه سیاسی نه تنها استكبار غرب متحدان خود را در مناطق حساس خاور میانه و آمریكای لاتین پی در پی از دست می دهد، بلكه در محاصره انزجار ملت های جهان و حتی ملت های آمریكا و اروپا قرار گرفته و در افكار عمومی جهان، گرفتار انزوای بی نظیر شده است، و اینك آمریكا و صهیونیزم پس از شكست های مكرر از ملت انقلابی ما در حوزه های نظامی و سیاسی و شكست تهاجم فرهنگی دشمن در بی هویت كردن نسل جوان؛ خصم زبون به شیطنت جدیدی روی آورده و تلاش می كند با توطئه اقتصادی، ملت ما را به زانو درآورد، غافل از آنكه ملت بزرگ و تاریخ سازی كه تا اینجا آمده تا آخر خواهد آمد و از همین تهدیدها و تحریمها فرصتی را برای شكوفایی و جهش اقتصادی خود خواهد ساخت كه بار دیگر جهان را به شگفتی وادارد.
كوردلان نظام سرمایه داری و ایادی داخلی شان می كوشند با توطئه، به مشكلات اقتصادی كشور دامن بزنند و از آنجا كه خودشان برای طولانی شدن این بازی، بنیه اقتصادی كافی ندارند ایام كوتاه مانده تا انتخابات و نزدیك به سال نو را برای اجرای این توطئه شوم برگزیده اند تا به خیال خودشان با بسیج همه امكانات مالی و آشفته كردن بازار، فضای یاس آلودی ایجاد كنند و با پراكندن مردم از پای صندوق های رای، استقامت مردم را در این مسیر نورانی بشكنند و مقبولیت نظام را زیر سوال ببرند. زهی خیال باطل كه اینان مصادیق بارز‍« صم بكم عمی فهم لا یرجعون » قرآنند؛ و آنقدر چشم خود را بر حقایق و واقعیت ها بسته اند كه پس از سی و چهار سال آزمایش های مكرر، هنوز ملت ایران اسلامی را نشناخته اند. ما ملت مقاوم ایران هنوز فراموش نكرده ایم روزهایی را كه استكبار شرق و غرب با كمك طاغوت های سقوط كرده و در حال سقوط منطقه؛ قیمت نفت را به زیر هزینه تولید یعنی كمتر از 5 دلار تنزل داده و برای صادرات همان اندك نفتِ تقریبا مجانی هم با ماهواره های آمریكایی، هواپیماهای شوروی و موشك های فرانسوی و انگلیسی روبرو بودیم و برای عبور هر كشتی باید شهدایی تقدیم می كردیم. اگر توانستیم از آن بحران ها عبور كنیم كه با افتخار عبور كردیم، بی شك عبور از شرایط جدید برای ملت ما چیزی نیست.
جهاد اقتصادی بزرگ ملت ایران تازه آغاز شده و جوانان پر استعداد و نابغه ایرانی با حركت شگفت آور در این عرصه ثابت خواهند كرد چیزی از اسلاف خود در دفاع مقدس كم ندارند و اگر جوانان دهه اول انقلاب و شهدای بزرگِ طلایه دار این راه با ایثار و فداكاری نیروی دفاعی را پایه گذاری كردند كه امروز همه استكبار هم با وجود دنیایی از ساز و برگ تسلیحاتی فوق پیشرفته از رویایی با این قدرت دفاعی وحشت دارند، و با یك اولتیماتوم فرمانده غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ نامه ی التماس آمیز خود را از سه طریق برای رهبری مقتدر نظام می فرستند؛ یقینا جوانان امروز ایران اسلامی نیز این توان را دارند كه با درخشش در عرصه جهاد اقتصادی، بنیه اقتصادی را برای كشور پی ریزی كنند كه دنیا را در برابر عظمت ملت ایران به خضوع وادارد.
تحقق این هدف و گذر از این گردنه ی صعب العبور، سختی ها و مشكلاتی هم دارد، كه از مشكلاتی كه ملت ایران در تحقق اصل انقلاب و دفاع مقدس متحمل شدند بیشتر نیست، اما آثار ونتایج آن بسیار شكوهمندتر و چشمگیرتر خواهد بود.
با امید به پروردگار متعال كه پیروزی مومنان را خود تضمین كرده است؛ اطمینان داریم كه این مسیر را با سربلندی و عزت خواهیم پیمود و در ورای این توطئه های اقتصادی دشمن، پیروزی های بزرگ و غیر قابل تصور در انتظار ملت ایران است. با این بازی ها كه دوام زیادی هم ندارد و چند صباحی بیشتر نمی پاید، آمریكا و اروپا بیش از آنكه به ملت ایران لطمه ای وارد كنند، اقتصاد درمانده و پریشان خود را به فروپاشی كامل نزدیك تر می كنند.
ملت ایران با داشتن رهبری دانشمند كه در اوج هوشمندی تمام، توطئه ها و حوادث را از مدت ها قبل از وقوع آن پیش بینی و راه برون رفت از آن را برای ملت ولایت مدار خود تبیین می كند و با داشتن مردان و زنانی چنین بصیر و با اراده كه با عبور از توطئه های فراوان بویژه فتنه 88 نشان دادند برای حركت به سمت تكامل و پیروزی بزرگ، توانایی گذر از هر معبر سخت و خطرناكی را دارند؛ این بار هم پیروز و سربلند بیرون خواهند آمد. زمستان خواهد رفت و روسیاهی برای ظالمان و مستكبران و پیاده نظام داخلی آنان خواهد ماند.
و البته تحقق این هدف دست یافتنی، الزاماتی هم دارد كه در اینجا توجه ملت شریف كشور عزیزمان را به برخی موارد مهم آن جلب می نماییم:
1- همه می دانیم موضوع اصلی كه كینه توزی دشمن را برانگیخته، انرژی هسته ای نبوده، بلكه پیشرفت سریع و حیرت آور علمی ایران و گسترش تفكر انقلاب اسلامی در جهان است، كه نظام سرمایه داری غرب را به چنین واكنش های نابخردانه واداشته است. با این وجود از دولت جمهوری اسلامی می خواهیم سر سوزنی از حقوق حقه و قانونی هسته ای ملت ایران اسلامی كه امروز به عنوان نماد مقاومت جهانی شناخته می شود، عقب نشینی نكند.
دولت بداند تا زمانی كه صادقانه و در خط اسلام ناب از حقوق ملت در مقابل جهانخواران دفاع كند ملت با همه وجود و با همه سرمایه های خود، مدافع دولت خواهد بود.
2-از نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی ودولت خدمتگذار می خواهیم با وضع قوانین وتصمیمات انقلابی، فروش نفت وگاز ایران را به هر كشوری كه قانون یا قراردادی علیه منافع ملت ایران امضا كند حد اقل برای دهسال ممنوع نماید .
3- از دولت خدمتگذار می خواهیم ضمن اعتماد بیشتر به جوانان ایرانی؛ با دستور قاطع واردات هرگونه كالا از كشورهایی كه حرف از تحریم ایران زده اند به طور كامل ممنوع كنند و مطمئن باشند دانشمندان وصنعتگران جوان، قابلیت تولید همه نیاز های كشور را دارند. قطع واردات بهترین فرصت برای حل مشكل بیكاری وشكوفایی چشمگیر صنعت و فناوری كشور خواهد بود.
4- از اصناف منصف كه خود از بانیان انقلاب اسلامی بوده و در تمام سختی ها و فداكاری ها از پیشتازان انقلاب اسلامی بوده اند می خواهیم با نظارت دقیق ومهار توطئه های دشمن و سوداگران غافل در عرضه كالا و خدمات و قیمت گذاری ها و با ترویج بیش از پیش كالاهای تولید داخل نقش كلیدی خود را در جهاد اقتصادی ایفا كنند .
5- از دولت و قوه قضائیه می خواهیم با نظارت دقیق بر وضعیت بازار و بانك ها و دستگاه های اقتصادی دولتی وغیر دولتی با كسانیكه آگاهانه ویا نا آگاهانه دراین شرایط حساس با سوء استفاده واحتكار در فشار به ملت با دشمن همسو می شوند قاطعانه برخورد نماید.
6- احزاب، گروه ها و رسانه ها وكاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی رقابت های انتخاباتی وتبلیغات را كه لازمه یك انتخابات پرشور ونشاط است به حوزه منافع ملی واصول ارزش های اساسی تسری ندهند و در مقابل توطئه های جدید دشمن با حفظ سلایق وآراء متنوع خود، بر وحدت بر سر اصول و یكپارچگی در مقابل دشمن و حفظ وحدت اسلامی و انسجام ملی تاكید ورزند .
7- از عموم ملت شریف ایران می خواهیم با تحریم كالاهای مصرفی وارداتی و تاكید بر مصرف كالاهای ایرانی و رعایت الگوی مصرف صحیح و خویشتنداری در خرید های غیر ضرور و به ویژه حضور فعال در همه عرصه های سیاسی واجتماعی پیش رو، مثل همیشه دشمن را در رسیدن به اهداف پلید خود ناكام گذارند كه پیروزی نزدیك است.
صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند در اثر صبر نوبت ظفر آید

وما النصرالا من عند الله العزیز الحكیم
سازمان بسیج مستضعفین
اول ربیع الاول

طبقه بندی: مناسبتها،
برچسب ها:بیانیه، بسیج مستضعفین،

[ چهارشنبه 5 بهمن 1390 ] [ 07:44 ق.ظ ] [ م. ج. مهران منزه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic